Hakkımızda

Chef Remzi Restaurant

1977 Nevşehir doğumlu Remzi Güçlü aşçılık kariyerine küçük yaşlarda aşçı olan Babası Hacı Abdullah ustanın yanında çalışarak başlamıştır. İlk, orta ve lise eğitimini Nevşehir’de tamamlayan Chef Remzi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mengen Aşçılık Bölümü’nün ilk mezunlarındandır.

Profesyonel kariyerine ilk olarak Çırağan Sarayı’nda aşçılık yaparak başlamıştır. Daha sonra İstanbul Hilton, Konya Hilton ve Banyan Uzakdoğu restorantında Executive Chef olarak devam etmiştir.

Aşçılık alanında iyi bir kariyer sahibi olan Chef Remzi, deneyim ve tecrübelerini yeni nesillere aktarmak için Kapadokya Üniversitesi aşçılık bölümünde 10 yıl boyunca Aşçılık bölümü başkanlığı yapmıştır. Bu süre zarfında Uluslararası yarışmalarda da üstün başarılar sergileyerek aşçılık sektörüne kaliteli yeni aşçılar yetiştirmiştir.

Üniversitedeki kariyerini, birikimini uzun yıllar sergileyebileceği bir restaurant açma fikri ile bıraktıktan sonra projesini hayata geçirmek için yakın dostu Halil Uysal ile Chef Remzi Restaurant’ın kuruluşuna karar verdi. Deneyimli profesyonel turist rehberi ve akademisyen olan Halil Uysal, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı, modern mimariye sahip geleneksel lezzetlerin ön planda olduğu Kapadokya’nın en iyi restaurantı olan Chef Remzi Restaurant’ı Remzi şef ile beraber hayata geçirdi.

EKİBİMİZ

HALİL UYSAL

Genel Müdür

CHEF REMZİ RESTAURANT
AİLESİ
REMZİ GÜÇLÜ

Chef

BUSE

Sous Chef

GİZEM

Chef Depart

YUNUS

Garson Komi

RAZİYE

Mutfak

KALİTELİ YEMEKLER

...

NEZİH BİR ORTAM

...

GELENEKSEL TARİFLER

...